V zadnjih letih vse pogosteje govorimo, da pravih žensk ni več, ker pač moški ne odrastejo in ostajajo večni fantje in potem ob njih tudi dekleta ne morejo odrasti v ženske… in ker so ženske prevzele vse več vodilnih vlog, je ženska v ženski popolnoma izginila!
Ampak dragi moji, ni ravno tako, ženske so se samo potuhnile, živijo prekleto dobro in nikoli se ne bodo spremenile… Večkrat v življenju sem se znašel, ko sem začenjal in nikoli začel… no morda mi sedaj uspe 🙂
Ampak vedno isti začetek…. najprej si hočejo same ustvariti mnenje in jih to kar piše ne zanima in ne more na njih vplivati… tako trdijo… dokler ne vprašajo strica Googla… Kdo najlepši je v deželi tej 🙂 in vrže ven moje ime! … zraven pa še kakšno informacijo o meni.
Kljub temu, da je veliko člankov o meni, predvsem o referencah, strokovni članki…. no to je nekako samoumevno, da sem sploh v tej bližini… potem pridejo novice o poslovnih uspehih in neuspehih, kjer tudi ni panike, čeprav me imajo za… in samo nekaj vrstic je, kjer je naslov… Da, rad gleda za drugimi… tukaj pa čisto ven padejo…. pa ne spet jaz!
Torej lahko bi mi šlo za življenje… pa jih ne bi toliko skrbelo, če obstaja 1 % suma, da bi katero drugo pogledal! In to so prave ženske…. da na koncu so vse iste!
Seveda, vem, da si s tem blogom, sam sebi jamo kopljem, ampak tak pač sem! In se tudi nikoli ne bom spremenil, kot tudi one ne!
No sedaj pa k bistvu… če pogledamo zgodovino, so se vse vojne in veliki spori zakuhali zaradi žensk, boj za njih! Ampak vojne so začeli moški… torej kdo je sedaj bolj »premaknjen«… no smo vsi kar na istem, saj zato pa smo skupaj na enem planetu, dokler se ne pobotamo, in tako si je najbrž bog izmislil »zakon«.
V bistvu smo moški večji … no bolj premaknjeni na tem področju… in ženskam je to všeč! No tu pa se sedaj jaz ustavim in tega ne razumem ali drugače še ne razumem! Ne vem, kaj je ljubosumje, če se oseba, ki je nekako z mano, začne z nekom drugim družiti… se jaz odmaknem, ker mi je škoda energije, za nek navidezni dvoboj, če nisem do sedaj bil dovolj močan… pomeni, da sem že zamudil vlak, pač naj gre dalje in bo prišel nov vlak… Tudi Oto Pestner je 30 let čakal na postaji, pa bom še jaz! In morda nekoč nekdaj z nekom izstopim iz vlaka na isti postaji!
Tokrat pa namerno nisem pisal, da podam svoje mnenje, temveč da odprem temo za debato…

Leave A Comment