Po vsem, kar se mi dogaja v zadnjem času, sem pomisli, da se moram malo pogovoriti z Bogom, ker to več ni tako enostavno, niti za moj razum… torej mi lahko pomaga samo nekdo višji… Čeprav sem ga pred kakšnim mesecem popolnoma zanikal in ga celo sedaj malo sumim, da mi namerno nagaja. V bistvu nikoli nisem verjel v njega, verjel sem samo v to kar sem videl… čeprav, pa sem neposredno verjel v čudeže in da se bo ravno sedaj nekaj zgodilo.
Moje prepričanje je namreč, da smo Bogovi mi sami… no tako sem jaz namreč živel, Bog sem jaz, drugi pa me niti niso veliko zanimali… ampak, sedaj nisem več tega mnenja!
Namreč vsem sem vedno razlagal in tako sem tudi globoko prepričan, da ne verjamem v usodo in naključja, temveč kot »fizik«, verjamem v energijo, ki je sestavljena iz večih frekvenc in bolj, ko smo pridni, počasi dvigijemo fekvenco in naša energija, postaja močnejša in tako se znajdemo v situacijah, ki so na tej frekvenci… no in od tukaj dalje nisem več razmišljal….
… ampak vsi smo del tega sistema, torej je ta energija v bistvu Bog in mi smo del njega oz, on je del nas… ni ne spodaj, ne zgoraj, temveč je vsepovsod… tako se tudi spomnim besede kateheta iz prvega leta Verouka.
Torej Bog je za vse enak, le da ga vsak sliši na svoj način.
In ko prihajam do teh spoznanj… kako se naj Bogu opravičim, za vsa ta leta ignoriranja?
Lepo!
Poslušati moramo samo svoje srce, in nadaljevati v smeri, ki jo čutim!
Hvala za te Besede…
… ampak sem našel mesto, kjer se lahko z Bogom neposredno srečate…
… če koga zanima pišite na info@sirius.si!

Leave A Comment