V zadnjem obdobju sem v kar nekaterih primerih doživel, da so me osebe iz velikega navdušenja, začele dojemati, kot največjega sovražnika.
Izkušnjo z mano in mojim delom so opisovali, kot skok s padalo. Ko se pogovarjajo z menoj, je kot vožnja z letalom na 3500 metrov in potem pridemo do točke resnice, ko se srečajo s svojim največjim prekletstvom s svojo najtemnejšo skrivnostjo, s svojo bolečino… kar je podobno, ko jim odprejo vrata na 3500 metrov in morajo skočiti in potem si rečejo »kaj je meni to bilo treba«… in poti nazaj v bistvu več ni… tisti, ki se držijo za vrata, da ne skočijo, me na nek način sovražijo, zakaj sem jih pripeljal do točke, kjer se končuje navidezna varnost in začenja svoboda, tisti, ki pa se prepustijo in skočijo pa se na koncu osvobodijo.
Zato se za delo z mano odločajo samo najmočnejši, tisti, ki želijo biti vrhunski!
Kaj v resnici počnem… pogovarjam se z ljudmi o njihovih strahovih, predstavljam jim jih, kot nekaj kar v bistvu sploh nič nevarnega… njihov strah jim pokažem iz druge strani, da vidijo samo skozi napačne oči… v bistvu se »neformalno družimo«, da vidijo kako lahko iz neke ustaljenega načina življenja iz divjega vlaka podjetja, stopijo na vzporedni tir, kjer čas popolnoma drugače teče… v bistvu odprem oči in pokažem, kaj do sedaj niso videli… da je življenje lahko popolnoma lažje, bolj preprosto, kot z ozkim poglem na svet.
Lahko bi rekel, da hodim po temi človekove podzavesti in razsvetljujem, tisto, kar jim je bilo dosedaj skrito.
Seveda pot samospoznavanja ni preprosta. Saj se ob določenih ugotovitvah sprožijo določena čustva, ki niso prijetna in tega se v osnovi najbolj bojimo, kot tisti pogled iz vrha letala, kamor moraš skočiti… Na koncu namreč ugotovimo, da celotno naše življenje upravljajo občutki, zato je najpomembneje, da se ukvarjamo s tem, kaj vse vpliva na naše občutke, čutenje… ker na ta način bomo lahko sami upravljali svoje življenje, ne drugi. In ti občutki, neposredno vplivajo na poslovni proces, če smo sami vodja in preko poslovnega procesa s svojimi čustvi vplivamo na vse, ki so udeleženi v tem procesu, tudi na družinske člane zaposlenih…
Zato pri svojem delu predvsem učim prepoznavati čustva preko zunanjih dejavnikov, ki nakazujejo, kaj se skriva v naši notranjosti. Predvsem pa skozi različne situacije v varnem okolju pokažem; kdo je kdo.
Tukaj ne naredim namesto drugih stvari, temveč pokažem pot, predvsem pa pokažem, kdo ste in kaj vse zmorete. Vsak posameznik ima toliko potencialov v sebi, da bi lahko premikal svet, vendar zaradi napačne izbire poti v življenju, so ti potenciali skriti globoko in pri nekaterih nikoli ne zaživijo.
Zato sem razvil različne programe, da pomagam ljudem iz njihve teme:
- Za podjetja Šolo Dinamičnega modela vodenja
- Za posamenika Šolo Osebnostne spremembe
- Za tiste, ki se vrtite začaranem krogu Poletno šolo Vodenja
- Za tiste, ki ste se izgubili Pot zmagovalca
Lahko pa se tudi individulano oglasim pri vsakem posamezniku, in naredim posebni program, kajti vsak od vas je nekja posebnega.
Če imate občutek, da ste v temi, da v več ne vidite žarka upanja, luči na koncu tunela.
Ne pišem tega sporočila iz obupa, temveč je to eden od materialov za novo spletno stran oz. sploh prvo, kjer bodo predstavljene vse moje storitve.
Storitve sem izbiral po tem, kjer sem začutil, da energija, ki jo vlagam, mi daje nazaj zadovoljstvo in posledično vse ostalo. Tako sem naredil tudi selekcijo kaj in s kom delam. Tudi pri meni se končuje neko obdobje čiščenja, transformacije in se sestavljam v neko novo celoto.
Kmalu se vidimo v novi podobi, do takrat pase lahko najavite preko e-naslova Milan.Krajnc@CrisisCaptain.com

Leave A Comment